Gel polish BLACK ELITE 322, Global Fashion 8 ml
NEW
Code of product: 2588
Stock balance:
many
135 ₴
2,66 €
3,08 $
109 bought
Qty:
Open palette
| Specification | |
| Viewers | 1638 |
| Number of items per box | 6 |
| Expiration date | 3 years |
| Color number | 322 |
| Dimensions | |
| Length | 2.50 cm |
| Width | 2.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Volume | 8.00 ml |
Leave a review about this product




