Gel polish BLACK ELITE 268, Global Fashion 8 ml
NEW
Code of product: 2527
Stock balance:
many
135 ₴
2,66 €
3,08 $
29 bought
Qty:
Open palette
| Specification | |
| Viewers | 1536 |
| Number of items per box | 6 |
| Shelf number to stock | E124 |
| Expiration date | 3 years |
| Color number | 268 |
| Dimensions | |
| Length | 2.50 cm |
| Width | 2.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Volume | 8.00 ml |
Leave a review about this product
Margarita
GlobalFashion
Hello, we are sorry to hear about this situation. We have forwarded the information, in the near future will change to a photo of the appropriate color. Thank you for your feedback, you help us to become better! We wish you successful purchases and good mood! Regards, Global Fashion team.




