Gel polish BLACK ELITE 098, Global Fashion 8 ml
NEW
Code of product: 2389
Stock balance:
many
135 ₴
2,66 €
3,08 $
46 bought
Qty:
Open palette
| Specification | |
| Viewers | 1624 |
| Number of items per box | 6 |
| Shelf number to stock | E41 |
| Expiration date | 3 years |
| Color number | 098 |
| Dimensions | |
| Length | 2.50 cm |
| Width | 2.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Volume | 8.00 ml |
Leave a review about this product
Irina
I really like this gel polish. My next bottle, but mishap! Where is the brush? The packaging was great!
GlobalFashion
Good day! You probably encountered a factory defect. This is extremely rare, about 1-2 out of 20000 cans may be defective. Please accept our apologies, we will try to monitor the production process more closely! Regards, Global Fashion team.




