Gel polish BLACK ELITE 001, Global Fashion 8 ml
NEW
Code of product: 2275
Stock balance:
many
135 ₴
2,66 €
3,08 $
162 bought
Qty:
Open palette
| Specification | |
| Viewers | 2436 |
| Number of items per box | 6 |
| Shelf number to stock | E15 |
| Expiration date | 3 years |
| Color number | 001 |
| Dimensions | |
| Length | 2.50 cm |
| Width | 2.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Volume | 8.00 ml |
Leave a review about this product
Tatiana
Good gel polish. This is my third time. I love it. Thank you.
GlobalFashion
Thank you for choosing the products of our company. We are sincerely glad that you got positive emotions from your purchase. Thank you for your feedback, you help us to become better! Have a good shopping and good mood!




