Гель-лак BLACK ELITE 328, Global Fashion, 8 мл
NEW
Код продукту: 2526
Залишок на складі:
багато
135 ₴
2,66 €
3,08 $
29 купили
Кількість:
Відкрити палітру
| Характеристика | |
| Перегляди | 1561 |
| Кількість товарів в одній коробці | 6 |
| Термін придатності | 3 роки |
| Номер кольору | 328 |
| Розміри | |
| Довжина | 2.50 cm |
| Ширина | 2.50 cm |
| Висота | 8.00 cm |
| Об `єм | 8.00 ml |
Станьте товар




