Гель-лак BLACK ELITE 194, Global Fashion, 8 мл
NEW
Код продукту: 2482
Залишок на складі:
багато
135 ₴
2,66 €
3,08 $
76 купили
Кількість:
Відкрити палітру
| Характеристика | |
| Перегляди | 4687 |
| Кількість товарів в одній коробці | 6 |
| Номер полиці на склад | E71 |
| Термін придатності | 3 роки |
| Номер кольору | 194 |
| Розміри | |
| Довжина | 2.50 cm |
| Ширина | 2.50 cm |
| Висота | 8.00 cm |
| Об `єм | 8.00 ml |
Немає відгуків про цей товар.




