Гель-лак BLACK ELITE 223, Global Fashion, 8 мл
NEW
Код продукту: 2464
Залишок на складі:
багато
135 ₴
2,66 €
3,08 $
133 купили
Кількість:
Відкрити палітру
| Характеристика | |
| Перегляди | 1726 |
| Кількість товарів в одній коробці | 6 |
| Номер полиці на склад | E93 |
| Термін придатності | 3 роки |
| Номер кольору | 223 |
| Розміри | |
| Довжина | 2.50 cm |
| Ширина | 2.50 cm |
| Висота | 8.00 cm |
| Об `єм | 8.00 ml |
Станьте товар




